Şans topu tahmini almak için TAHMİN AL 5 butonuna tıklayınız.
Artı numara almak için TAHMİN AL +1 butonuna tıklayınız.
Şans Topu

Farklı bir sistemle oynanan Şans Topu oyunu, tahmine dayalı bir loto türüdür. Millî Piyango İdaresi tarafından düzenlenen bu oyunda, bir kolon içerisinde iki adet farklı küme bulunmaktadır. İlk kümede 1’den 34’e kadar sayılar bulunurken, ikinci kümede sâdece 1’den 14’e kadar numara bulunmaktadır. Temel sistematiği içerisinde diğer oyunlara nazaran tahmin etme olasılığı daha yüksektir.

Şans Topu Ne Zaman Oynanır?

Şans Topu ikramiyeleri, her çarşamba akşamı yapılan çekilişle belirlenmektedir.

Şans Topu Kolon Ücreti Ne Kadardır?

Tahmin etme şansı daha yüksek olan bu loto oyununda bir kolon 1 TL’ye denk gelmektedir. 1 TL karşılığında 5+1 sistemden tahminler yaparak büyük ikramiyeyi kazanabilirsiniz.

Kazandığı İkramiyeyi Ne Zaman Alabilirim?

Şans Topu için ikramiye çekilişleri her çarşamba akşamı gerçekleştirilir. Bu süreçten bir sonraki gün kazanan talihliler, ikramiyelerini almak için başvuru yapabilirler. Ama bir sene içerisinde alınmayan ikramiyeler iptal edilir ve idare uhdesinde kalır.

Kimlere İkramiye Verilir?

Karmaşık bir ödül sistemi olan Şans Topu’nda, daha fazlaca ikramiye grubu bulunmaktadır. Buna göre dağıtılan ikramiyeler için, şu şekilde bir kazanma tablosunun ortaya çıkması gerekmektedir:

• 5+1 • 5 • 4+1 • 4 • 3+1 • 3 • 2+1 • 1+1

En fazla ikramiyeyi en üstte belirtilen ilk kümeden 5 sayı, ikinci kümeden 1 sayı bilen alırken, en düşük ikramiyeyi iki kümeden de birer tane sayıyı tahmin edenler almaktadır. Toplamda sekiz adet ikramiye grubu dağıtılmaktadır.

İkramiyeler Nereden Alınır?

Yaptıkları tahminler ile ikramiye kazanan talihlilerden 1+1, 2+1, 3, 3+1 ve 4 sayıyı doğru tahmin edenler ikramiyelerini bayiler aracılığıyla alabilirler. 4+1 ve 5 sayıyı tahmin edenler ise bayiler ve Millî Piyango İdaresi şubelerinden alabilirler. 5+1 olarak tüm sayıları doğru tahmin edenler de ikramiyelerini ancak Genel Müdürlük’ten alabilirler. Bir sene içerisinde ikramiyelerinizi almak zorundasınız.

Şans Topu Tahmin

Diğer oyunlara göre ikramiye kazanma şansı daha fazla olan Şans Topu oyununda en iyi tahminleri sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Özel olarak bilgisayar yazılımları vasıtasıyla hazırladığımız sistemde, kazanma şansı en yüksek sayıları Şans Topu Tahmin sayfamızda sizlere sunmuş bulunuyoruz.