On numara tahmini almak için TAHMİN AL butonuna tıklayınız.
On Numara

İlk defa 2002 senesinde oynanmaya başlanan On Numara, temel sistematiği ile birlikte bir loto tahmin oyunudur. Millî Piyango İdaresi’nin düzenlediği bu oyunda kazanmak, nispeten biraz daha zordur. Oyun, her kolonda bulunan 1’den 80’e kadar olan sayılar içerisinde on tane tahmin etmeniz üzerine kuruludur. Çekiliş sonucunda belirlenen yirmi iki sayı içerisinde on tane bilen, en yüksek derecedeki ikramiyeyi kazanmaktadır. On Numara oyununda da devri işlemi bulunmaktadır.

On Numara Ne Zaman Oynanır?

Sayısal Loto cumartesi, Şans Topu çarşamba, Süper Loto perşembe günü oynanırken On Numara da pazartesi günleri çekilişle yapılmaktadır. On Numara oyununu, her Millî Piyango İdaresi bayisinden oynayabilirsiniz.

On Numara Kolon Ücreti Ne Kadardır?

Güncel fiyatlar itibarıyla On Numara’nın kolon ücreti 1 TL’dir. Kolonları isterseniz kendiniz isterseniz de makine aracılığıyla oynatabilrisiniz.

Kazandığım İkramiyeyi Ne Zaman Alabilirim?

Pazartesi günü yapılın çekilişten sonra, salı gününden itibaren kazandığınız miktara göre tüm bayilerden ikramiyelerinizi alabilirsiniz. On Numara ikramiyelerinin bir yıllık zamanaşımı sürecinin olduğunu unutmayınız.

Kimlere İkramiye Verilir?

Diğerlerine göre farklı bir kazanma olasılığı olan On Numara’da, çekiliş sonucu belirlenen yirmi adet sayıdan on tanesini doğru tahmin eden büyük ikramiyeyi almaya hak kazanmaktadır. Bunun yanı sıra hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyen oyuncular da küçük bir miktar ikramiye almaya hak kazanmaktadırlar. Ayrıca 6, 7, 8 ve 9 sayıyı tahmin edenler de ikramiye almaya hak kazanmaktadırlar.

İkramiyeler Nereden Alınır?

10 adet sayıyı bilerek büyük ikramiyeyi almaya hak kazanan oyuncular ikramiyelerini yalnızca Millî Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından alabilirler. 8 ve 9 sayıyı tahmin edenler ise bayilerden ya da Millî Piyango İdaresi şubelerinden ödüllerini alabilmektedir. Diğer kazananlar ise ikramiyelerini alabilmek için bayilere başvuru yapabilirler.

On Numara Tahmin

Diğer loto oyunlarından farklı olarak daha fazla sayı seçmeniz gereken On Numara oyununda geliştirdiğimiz sistem üzerine, kazanma ihtimali en yüksek olan sayıları derleyerek bir bilgisayar yazılımı ortaya çıkardık. Buna göre oyuncular, sitemiz içerisinde bulunan On Numara Tahmin sayfamız aracılığıyla kolon önerilerine erişebilirler. Böylece kazanma şansları artabileceği gibi, On Numara hakkında da tecrübe sâhibi olmaktadırlar.